Nasz zespół

Poznaj niektóre osoby z naszego zespołu:

Dariusz

Programista

Madkom SA dał mi szansę na rozwój, a czas, który spędziłem nad ciekawymi projektami przyniósł mi doświadczenie oraz umiejętności. Madkom SA mogę szczerze polecić wszystkim, którzy chcą się rozwijać oraz pragną poszerzenia horyzontów.

Marcin

Programista

W Madkom SA pracuję już ponad dwa lata jako programista. Praca tutaj daje mi mnóstwo satysfakcji, na którą w dużej mierze składają się ludzie, z którymi mam okazję pracować. Stworzona tu niepowtarzalna atmosfera sprzyja rozwojowi i nauce a ścieżki kariery i awansów są jasno wytyczone. Dla mnie osobiście dużym plusem jest to, że stale poznajemy i staramy się wdrażać nowe rozwiązania i technologie przydatne w codziennej pracy.

Jan

Młodszy Administrator

W Madkom SA pracuję od niespełna roku. Po tym czasie mogę stwierdzić, że jest to odpowiednie miejsce do rozwijania się. Mieszanka wyzwań i doświadczonych ludzi skłonnych do dzielenia się wiedzą najwyraźniej działa.

Paweł

Programista

Co podoba mi się w firmie Madkom SA? To, że firma stwarza bardzo dobre warunki pracy, a miły i młody zespół współpracowników dodatkowo motywuje do skuteczniejszego działania. Firma dba o wysoki poziom kompetencji swoich pracowników szkolenia dla programistów przeprowadzane są regularnie. W firmie podoba mi się też wesoła atmosfera oparta na wzajemnym wsparciu.

Rozwój na wiele sposobów

Na zespół Madkom SA składają się pracownicy siedziby głównej w Gdyni oraz oddziału w Krakowie. Oferujemy możliwość rozwoju w ramach jednego z poniższych działów:

Dział Rozwoju Oprogramowania

Dział Handlowy

Dział HR

Dział Realizacji Projektów

Dział Wdrożeń

Zostając członkiem naszego zespołu, zyskujesz możliwość rozwoju swoich umiejętności i wiedzy dzięki udziałowi w konferencjach branżowych oraz szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Po pracy lubimy się odprężyć – gra w paintball, wyścigi na torze gokartowym czy spływ kajakowy to atrakcje, które nie są nam obce.

Technologiczne Serce Gdyni

Naszą siedzibą jest nowoczesny kompleks Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.

Kreatywna przestrzeń pracy

W każdej chwili możesz oderwać swoje zmęczone oczy od pracy przy komputerze i rozegrać partyjkę z kolegami z biura :)

Dlaczego warto u nas pracować? Oferujemy same korzyści.