Web Developer Gdynia

Opis stanowiska:

Do głównych zadań będzie należała współpraca w zespole przy wytwarzaniu oprogramowania, które realnie usprawnia krytyczne obszary funkcjonowania administracji i służb medycznych w kraju

Wymagania stawiane kandydatom:

  • dobra znajomość czystego JavaScript
  • dobra znajomość AngularJS
  • dobra znajomość frameworka Bootstrap 3
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem UX
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • dobra znajomość PHP
  • dobra znajomość Symfony2
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z narzędziami typu Grunt, Gulp
  • dobra znajomość SASS
  • doświadczenie w testowaniu kodu JavaScript: Jasmine, Protractor
  • doświadczenie w testowaniu kodu za pomocą PHPUnit

Oferujemy naszym pracownikom

  • Pracę w zespole, z wykorzystaniem zwinnych metodyk (SCRUM, Kanban)
  • Szansę na rozwój wiedzy i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Elastyczny czas pracy
  • Dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B, umowa zlecenie)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@madkom.pl w tytule wiadomości prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska "Web Developer - Gdynia"

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U., Nr 133, poz. 883). Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom SA. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Dodaj plik

Dlaczego warto u nas pracować? Oferujemy same korzyści.