Starszy Programista PHP Gdynia

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie produktów firmy oraz udział w nowych projektach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych,
  • Bardzo dobrej znajomości PHP 7.x, OOP, SOLID
  • Praktycznej znajomości frameworka Symfony
  • Bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych, najlepiej PostgreSQL
  • Praktycznego doświadczenia w tworzeniu testów jednostkowych
  • Bardzo dobrej znajomości dockera
  • Znajomości systemu kontroli wersji GIT
  • Praktycznej znajomości zagadnień z pogranicza CI / CD
  • Nastawienie na rozwijanie swoich umiejętności

Mile widziane:

  • doświadczenie w BDD, DDD, CQRS + ES
  • doświadczenie w architekturze microservices
  • doświadczenie w pracy z bazami noSQL (najlepiej MongoDB)
  • doświadczenie w pracy z systemami kolejkowymi (najlepiej RabbitMQ)
  • znajomość metodyki SCRUM

Oferujemy naszym pracownikom

  • pracę w stabilnej firmie, w miejscu pozbawionym ducha korporacji w oparciu o umowę o pracę lub współpracę
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę nad ciekawymi i zaawansowanymi projektami IT
  • zewnętrzne szkolenia z zakresu nowych technologii (w tym roku zorganizowaliśmy następujące szkolenia (każde 3-dniowe) dla pracowników: „Dostarczanie aplikacji w architekturze cloud”, „REST i mikroserwisy w PHP”, „Performance aplikacji webowych”)
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7.00 – 10.00)
  • pracę z wykorzystaniem zwinnych metodyk pracy (SCRUM, Kanban)

  • elastyczne podejście do procedur
  • pracę wśród przyjaźnie nastawionych ludzi, którzy integrują się podczas wspólnych imprez firmowych i rywalizacji sportowych
  • smaczny poczęstunek – świeże owoce w każdy poniedziałek
  • możliwość skorzystania z karty sportowej, prywatnej opieki zdrowotnej i innych
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji - siedziba firmy mieści się w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@madkom.pl

W temacie wiadomości prosimy zawrzeć informację: „rekrutacja GDYNIA – Starszy Programista PHP."

Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom SA. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U., Nr 133, poz. 883). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Dodaj plik

Dlaczego warto u nas pracować? Oferujemy same korzyści.