Researcher Gdynia

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie działań sprzedażowych poprzez:

  • analizę trendów rynkowych w zakresie produktów IT,
  • uczestnictwo w spotkaniach z Klientami (wraz z osobą odpowiedzialną za proces sprzedaży)– prowadzenie rozmów, zadawanie trafnych pytań,
  • tworzenie raportów po spotkaniach z Klientami,
  • współudział w rozwoju produktów poprzez komunikację obserwacji i kluczowych wniosków po spotkaniach z Klientami.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w takich obszarach jak: przygotowywanie raportów, analiz, zbieranie danych rynkowych, analiza produktów, badania marketingowe itp.,
  • potrafi wyszukiwać informacje oraz wyciągać wartościowe wnioski,
  • jest samodzielnym pracownikiem, ale jest też nastawiona na pracę zespołową,
  • bardzo dobrze zna język angielski,
  • ma silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • jest gotowa do podjęcia wyzwań, jest kreatywna,
  • posiada wykształcenie o profilu nauk społecznych, bardzo mile widziani studenci socjologii (studia zaoczne lub ostanie lata studiów),
  • posiada prawo jazdy kat. B,
  • jest gotowa do wyjazdów służbowych,
  • interesuje się branżą IT.

Oferujemy naszym pracownikom

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa zlecenia, umowa o pracę, kontrakt),
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji - siedziba firmy mieści się w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym,
  • smaczny poczęstunek w pracy – świeże owoce w każdy poniedziałek,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów takich jak karty sportowe i ubezpieczenie pracownicze.

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@madkom.pl w tytule wiadomości prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska "Researcher - Gdynia"

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U., Nr 133, poz. 883). Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom SA. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Dodaj plik

Dlaczego warto u nas pracować? Oferujemy same korzyści.