Młodszy Specjalista ds. Usług Elektronicznych Gdynia

Opis stanowiska:

  • tworzenie formularzy elektronicznych,
  • adoptowania istniejących formularzy na potrzeby klienta,
  • uruchamiania usług elektronicznych w środowisku ePUAP, oraz systemach autorskich firmy
  • konsultacji z klientem, mające na celu zdefiniowanie wymagań dla realizowanych usług elektronicznych

Wymagania stawiane kandydatom:

  • student ostatnich lat studiów zaocznych lub wieczorowych mile widziane studia o profilu technicznym,
  • znajomość HTML
  • umiejętności analityczne, skrupulatność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:

  • znajomość XML/XFORMS
  • znajomość CSS

Oferujemy naszym pracownikom

  • pracę w stabilnej finansowo firmie informatycznej
  • elastyczne warunki zatrudnienia
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • swobodną atmosferę pracy, wyjazdy integracyjne, imprezy sportowe itp.
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni (nasze biuro mieści się 5 minut piechotą od stacji kolejki SKM Gdynia Redłowo)
  • świeże owoce w każdy poniedziałek

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@madkom.pl w tytule wiadomości prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska "Młodszy Specjalista ds. Usług Elektronicznych - Gdynia"

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U., Nr 133, poz. 883). Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom SA. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Dodaj plik

Dlaczego warto u nas pracować? Oferujemy same korzyści.