Młodszy Programista PHP Kraków

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem Programisty PHP będzie rozwijanie produktów firmy oraz udział w nowych projektach

Wymagania stawiane kandydatom:

  • dobra znajomość PHP (OOP – Object Oriented Programming)
  • dobra znajomość MySQL, PostgreSQL
  • dobra znajomość modelu MVC
  • dobra znajomość JavaScript, jQuery
  • znajomość HTML, CSS
  • umiejętność pracy w zespole i samodzielność
  • elastyczność, dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • wysoki poziom kultury osobistej i komunikatywność

Mile widziane:

  • znajomość PHP frameworks (Zend Framework, Symfony)
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • wykształcenie informatyczne bądź ostatnie lata studiów informatycznych

Oferujemy naszym pracownikom

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działaność gospodarczą
  • dla studentów – możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę nad ciekawymi i zaawansowanymi  projektami IT
  • elastyczne podejście do procedur
  • świetną atmosferę pracy (dni tematyczne, imprezy integracyjne)
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji – oddział firmy mieści się w kompleksie biurowym Factory Park (ul.Przemysłowa)

V prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@madkom.pl w tytule wiadomości prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska "Programista PHP - Kraków"

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U., Nr 133, poz. 883). Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom SA. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Dodaj plik

Dlaczego warto u nas pracować? Oferujemy same korzyści.