Młodszy Programista PHP Gdynia

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie aplikacji do zarządzania dokumentami i za poprawę błędów.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • praktyczna znajomość PHP, HTML, PostgreSQL
  • umiejętność pracy w zespole i samodzielność
  • wysoki poziom kultury osobistej i komunikatywność
  • chęć zdobywania nowej wiedzy

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • znajomość: docker, linux/bash, composer, smarty, javascript/jquery, css

Oferujemy naszym pracownikom

  • elastyczne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę nad ciekawym projektem IT
  • świetną atmosferę pracy (dni tematyczne, imprezy integracyjne)
  • smaczny poczęstunek – świeże owoce w każdy poniedziałek
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji – siedziba firmy mieści się w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@madkom.pl w tytule wiadomości prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska "Młodszy Programista PHP - Gdynia"

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U., Nr 133, poz. 883). Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom SA. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Dodaj plik

Dlaczego warto u nas pracować? Oferujemy same korzyści.