Frontend Developer Gdynia

Opis stanowiska:

  • wytwarzanie nowych aplikacji w AngularJS i Angular2 zgodnych z Material Design w architekturze mikroserwisów
  • implementowanie testów jednostkowych
  • współpraca z ekspertami domenowymi
  • śledzenie nowości technologicznych i ich stosowanie

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości TypeScript oraz JavaScript i ES2015 / ES6
  • dobrej znajomości frameworka Angular (oraz AngularJS)
  • dobrej znajomości Angular Material Design
  • doświadczenia z RWD oraz podejścia Mobile First
  • doświadczenia w integrowaniu aplikacji REST
  • doświadczenia w testowaniu kodu: Karma, Jasmine, Jest
  • znajomoścci systemu kontroli wersji GIT
  • elastyczności, dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • wysokiego poziom kultury osobistej i komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
  • chęci ciągłego rozwijania się

Mile widziane:

  • znajomość bibliotek React, Redux, Lodash
  • znajomość architektury komponentowej oraz Flux
  • znajomość metodyki SMACSS
  • doświadczenie w pracy z narzędziami typu Webpack, Grunt/Gulp, Bower
  • znajomość konteneryzacji Docker

Oferujemy naszym pracownikom

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą
  • ciekawe projekty, których możesz stać się współtwórcą
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • czas pracy uzależniony od Stand’up ów (ważne, abyś był/-a w pracy do godz. 10:00)
  • pracę z wykorzystaniem zwinnych metodyk pracy ( SCRUM, Kanban)
  • moc witamin co poniedziałek w postaci świeżych owoców
  • świetną atmosferę pracy, imprezy integracyjne i sportowe

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@madkom.pl W temacie wiadomości prosimy zawrzeć informację: „rekrutacja Gdynia –Frontend Developer"

Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom SA. Zastrzegamy sobie możliwość́ kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U., Nr 133, poz. 883). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Dodaj plik

Dlaczego warto u nas pracować? Oferujemy same korzyści.